"Я маю ПРАВО"

 
    1. З 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. По всій країні відбулися різноманітні просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості та нетерпимості до цього явища

З метою ознайомлення учнів із поняттям «булінг», визначення ознак жертв цькувань і методами профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» психологічною службою спільно з патрульною поліцією, представником Зарічного суду було проведено профілактичний захід «СТОП  БУЛІНГ».

 

     2.  24.09.2019 року психологічною службою спільно з головним спеціалістом Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Воробчак Любов Олександрівною було проведено відео лекторій на тему: «Попередження проявів булінгу серед учнівської молоді»