ХХ Радіодиктант національної єдності!

Українська мова вважається наймилозвучнішою у світі. Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані неперевершені твори Шевченка, Франка, Лесі Українки, Коцюбинського. Українське слово живе в піснях нашого народу, чаруючи світ поетичністю, мінливістю настроїв. Воно вводить нас у чарівний світ народних вірувань, у народну творчість, вчить любити рідний край, велику Батьківщину. Тож сьогодні, у День української писемності та мови, педагогічні працівники  ДПТНЗ "Сумський центр ПТО" долучилися до написання Ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності онлайн. Викладачі української мови та літератури ознайомили колег з історією свята, наголосили на змінах у правописі 2019 року, які мали зустрітися в тексті диктанту.

Сам текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00, тож перевірити власну грамотність можна буде самостійно.

Усі, хто долучився до написання диктанту в Україні та за її межами, упродовж астрономічної доби можуть надіслати на перевірку написаний текст або скриншот на скриньку rd@ukr.radio. Надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія.

Єднаймося, брати наші!