Методична комісія електротехнічного виробництва

Голова методичної комісії

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Члени методичної комісії

Мельник Віталій Анатолійович
директор, викладач предметів загальнопрофесійної підготовки та предмету «Технології»

Чаленко Тетяна Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Купрійов Олег Анатолійович
майстер виробничого навчання

Кохан Сергій Петрович
майстер виробничого навчання

Плечко Євгеній Анатолійович
майстер виробничого навчання

Стеценко Ольга Андріївна
майстер виробничого навчання

Штонда Сергій Анатолійович
майстер виробничого навчання

Купін Сергій Яковлевич
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Гончаренко Юрій Васильович
майстер виробничого навчання;

Качура Сергій Іванович
майстер виробничого навчання

Кобелецький Юрій Олексійович
майстер виробничого навчання

Римаренко Олексій Миколайович
майстер виробничого навчання

Методична комісія природничого-математичного циклу

Голова методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

 

Члени методичної комісії

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії; біології та екології

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

Сеньченко Ігор Володимирович
викладач хімії, біології та екології

 

Методична комісія суспільно-гуманітарного профілю

Голова методичної комісії

Гончаренко Леся Іванівна
викладач іноземної мови,зарубіжної літератури

Члени методичної комісії

Гриценко Юлія Анатоліївна
методист, викладач всесвітньої історії та предметів загальнопрофесійної підготовки

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Радько Алла Володимирівна
викладач іноземної мови

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Міщенко Олена Валеріївна
викладач предмета «Громадянська освіта»

Северина Вікторія Станіславіна
викладач історії, основ галузевої економіки

 

Методична комісія викладачів військово-патріотичного та фізичного виховання

Голова методичної комісії

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Члени методичної комісії

Горовий Олександр Олексійович
заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач предмета Захист України

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Лущик Андрій Миколайович
керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури

Купрійова Валентина Олександрівна
викладач медико-санітарної підготовки

 

Методична комісія класних керівників

Голова методичної комісії

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Члени методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

Гончаренко Леся Іванівна
викладач іноземної мови,
зарубіжної літератури

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Нікуліна Ольга Станіславівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії;
біології та екології

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

 

Методична комісія громадського харчування

Голова методичної комісії

Лисенко Алла Олександрівна
майстер виробничого навчання

Члени методичної комісії

Каблюк Вікторія Вікторівна
майстер виробничого навчання

Остащенко Інна Іванівна
майстер виробничого навчання

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Осипова Тетяна Миколаївна –
майстер виробничого навчання

Ханіна Кристина Геннадіївна
майстер виробничого навчання

 

Методична комісія автотранспортного профілю

Голова методичної комісії

Нікуліна Ольга Станіславівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Члени методичної комісії

Ведмідь Юлія Вячеславівна
заступник директора з навчальної роботи, викладач охорони праці

Висоцький Олександр Миколайович
майстер виробничого навчання

Сердюк Іван Петрович
майстер виробничого навчання

Савченко Леонід Федорович
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, фізики

Лічкевич Євген Ігорович
майстер виробничого навчання

Скрипка Петро Григорович
старший майстер