2JToolbox: function image resize - file SDC14039.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14044.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14046.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14048.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14049.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14051.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14056.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14064.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14070.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14071.JPG read error2JToolbox: function image resize - file SDC14073.JPG read error2JToolbox: function image resize - file IMG_4585(1).JPG read error2JToolbox: function image resize - file IMG_4586(1).JPG read error


Назва професії: "Електрогазозварник. Слюсар із складання металевих конструкцій"

 

Класний керівник: Біліченко Владислав Володимирович Майстер в/н: Стеценко Ольга Андріївна

 

 Список групи:

Беленський Денис

Власенко Сергій

Дончук Андрій

Кравченко Дмитро

Сорочинський Владислав

Бородаєнко Ярослав

Галиця Василь

Єременко Олександр

Лазаренко Денис

Суяров Дмитро

Бердицький Владислав

Губін Андрій

Зайцев Олександр

Матузний Владислав

Талаваз Артем

Бронніков Олексій

Довгаль Володимир

Зубченко Максим

Нештенко Владислав

Тімошенко Богдан

Власенко Валерій

Долгін Нікіта

Калініченко Дмитро

Ротарь Максим

Ульянкін Артем

Про професію:

 Головне завдання електрогазозварника зварити (з'єднати) або розрізати за допомогою зварювального апарату різні металеві конструкції. Для цієї роботи він використовує зварювальний пальник, електроди, щипці, шланги, автоматичні або напівавтоматичні зварювальні апарати. 

Фахівці в області электрогазосварки можуть працювати як у бригаді так і індивідуально. Виконує свою роботу самостійно від початку до кінця і несе за нього особисту відповідальність. Раніше, металеві вироби були монолітні або на з'єднаннях. 

Сьогодні ж, існує кілька способів з'єднання металевих деталей так жорстко, щоб вони стали одним цілим. 

Професія електрогазозварник - опис

Це в деякому сенсі магія: з'єднати дві частини заліза воєдино. Така спеціальність вкрай корисна в промисловості і будівництві. Сутність будь зварювання (електродугового або газової) полягає в тому, що по краях, попередньо добре підігрітих, зварюваних деталей заливають розплавлений метал. 

Електрогазозварник – це фахівець, який зварює різні вироби з металу (трубопровід, вузли металоконструкцій, деталей механізмів, машин і тд.)

Згідно з однією з версій, термін «фінанси» походить від давньоруського імені бога ковальського ремесла Сварога. Для з'єднання металу (зварювання) зазвичай використовується струм або газ. Виходить, що професія електрогазозварника об'єднує в собі дві інші – газозварника і електрозварника ручного зварювання. Люди цієї професії можуть працювати на підприємствах металообробки, машинобудування, у сільському господарстві, комунальних організаціях, будівництві і масі інших галузей.

Електрогазозварник займається роботою щодо різання і зварювання металевих деталей різної конфігурації, з вирізання заготовок з листового металу, вирізання отворів різної форми і величини. Він здійснює підготовку з'єднувальних деталей для зварювання, з'єднання їх стельовим, вертикальним і горизонтальним швом, зачищення їх, а також заварювання тріщин і раковин на запчастинах, різання металу на автоматичному і напівавтоматичному обладнанні.

Варто тільки подивитися, як багато зварених металевих виробів нас оточує, щоб зрозуміти, наскільки значимі професійні електрогазозварники для суспільства. Металеві конструкції найчастіше зварюються саме газової або електродуговим зварюванням. Електрогазозварник одна з найважливіших технічних спеціальностей. Якщо б ми вилучили їх роботу звідти, де вона на даний момент знаходиться, то світ би «тріснув би по швах».


Наше життя в навчальному центрі:

День здоровья 2017, ми найкращі24 лютого 2017 року в ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» ми відвідали та прослухали вечір-реквієм, присвячений воїнам, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю.
Відвідали театр ім. М. С. Щепкіна, де подивилися спектакль М.В. Гоголя «Майська ніч»

Наприкінці грудня пройшов огляд-конкурс, присвячений новорічним та різдвяним святам.

7-го грудня 2016 року наша група прийняла участь у спортивному заході присвячений дню Збройних сил України «У здоровому тілі здоровий дух».
Традиційно у лютому місяці в нашому навчальному закладі пройшов перший етап щорічного конкурсу «Учень року», де наш учень Власенко Сергій прийняв участь у І етапі конкурсу та посів ІІ місце

Національно-патріотичне свято «День здоров'я» відбувся під тематикою «Щоб у серці жила Батьківщина»