Акція «Новорічний Миколай»
Акція «Новорічний Миколай», мета якої – створити резерв крові для онкогематологічного відділення сумської обласної лікарні на період свят – у розпалі. 16 грудня до Сумського обласного центру служби крові прийшли учні групи №12 Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» на чолі з класним керівником Оксаною Титаренко. Вони навчаються на електрогазозварників – електромонтерів, а вільний час витрачають на добрі справи.

 

– У нас було завдання – вибрати для нашої групи напрямок для благодійної акції «Добро починається з тебе», - розповідає Оксана Сергіівна. - Ми не раз чули про потребу хворих дітей у компонентах  крові, тому вибрали для себе такий напрямок – здати кров і врятувати чиєсь життя.  Адже вважаємо, що це почесно, корисно і необхідно. На жаль, багато учнів нашої групи, які хотіли взяти участь у акції, ще не досягли повноліття. Тому з ними ми прийдемо пізніше – наступного року. Окрім того, коли стало відомо, що ми йдемо до центру служби крові, наш директор виявив велику зацікавленість  і запропонував залучити до акції весь педагогічний колектив. Тому в найближчий час ми завітаємо сюди в повному складі – не лише з учнями, а й з майстрами та викладачами.

– Дуже приємно бачити серед донорів молодь, - каже завідуючий відділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло. – Адже це означає, що молоді люди слідкують за своїм здоров’ям, розуміють свою відповідальність перед суспільством. Тому ми дуже вдячні і учням , і викладачам Сумського центру професійно-технічної освіти і сподіваємося, що вони стануть нашими постійними відвідувачами.


[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]