Збір лідерів учнівського самоврядування09 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" було проведено збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ під назвою "Учнівське самоврядування гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом". Представником нашого навчального закладу був Гончаров Руслан, учень гр. № 12.

Розпочалось пленарне засідання з оголошення результатів виборів керівного складу ОРЛУС ПТНЗ Сумщини, інавгурацією Президента та складання ним присяги.

Далі гостей було ознайомлено з роботою учнівського самоврядування Роменського ВПУ. Після чого підбивали підсумки діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини у 2015-2016 навчальному році та обговорили план роботи на 2016-2017 навчальний рік.

Продовжився день написанням Всеукраїнського диктанту національної гідності до Дня української писемності та мови. А по закінченню написання диктанту для лідерів самоврядування та супроводжуючих провели тренінгові заняття "Мистецтво бути лідером" та "Психологічний супровід діяльності учнівського самоврядування ПТНЗ області"


[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]