Збір лідерів учнівського самоврядування



09 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" було проведено збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ під назвою "Учнівське самоврядування гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом". Представником нашого навчального закладу був Гончаров Руслан, учень гр. № 12.

Розпочалось пленарне засідання з оголошення результатів виборів керівного складу ОРЛУС ПТНЗ Сумщини, інавгурацією Президента та складання ним присяги.

Далі гостей було ознайомлено з роботою учнівського самоврядування Роменського ВПУ. Після чого підбивали підсумки діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини у 2015-2016 навчальному році та обговорили план роботи на 2016-2017 навчальний рік.

Продовжився день написанням Всеукраїнського диктанту національної гідності до Дня української писемності та мови. А по закінченню написання диктанту для лідерів самоврядування та супроводжуючих провели тренінгові заняття "Мистецтво бути лідером" та "Психологічний супровід діяльності учнівського самоврядування ПТНЗ області"