Відкриття українсько-польського центру на базі ДПТНЗ "СЦПТО"12 квітня 2017 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти» відбувся визначний захід «Моя професія – мій вибір, мій успіх» з нагоди відкриття українсько-польського центру професійної освіти та сучасних майстерень з професій кухар, кулінар борошняних виробів. В рамках знакової події відбулося знайомство учнів шкіл м. Суми з навчальним центром для сприяння професійного самовизначення випускників загальноосвітніх шкіл.

 

Привітати майбутніх робітників на сучасних робочих місцях, побажати успіхів та творчих досягнень з професії прийшли керівники області та міста:

-         голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко Микола Олексійович;

-         міський голова Лисенко Олександр Миколайович;

-         заступник міського голови Волошина Ольга Михайлівна;

-         директор Департаменту освіти і науки Попова Олена Миколаївна;

-         директор представництва компанії «Крісмар» Міхно Василь Євгенійович.

Директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» презентував нові майстерні, які обладнані у відповідності до вимог сучасного виробництва, адже нові технології пронизують усі сфери життя людини.

Ми намагаємося крокувати в ногу з часом. Віталій Анатолійович запевнив всіх, що  плани на майбутнє у нас перспективні, а відкриття лабораторій – черговий  крок модернізації навчальних приміщень та подальшого розвитку матеріально-технічної бази закладу.

Радісно було бачити щасливі та палаючі очі дітей, котрі були вражені демонстрацією майстер-класів, самі брали участь у приготуванні кондитерських виробів та виявили бажання якнайскоріше приступити до навчання у Сумському центрі професійно-технічної освіти.

Отож, приємно працювати згуртованим колективом на єдиний результат і отримувати від цього задоволення!


[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]

 

 Співпраця з "KRISMAR"


Співпраця ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» та польської компанії «
KRISMAR»продовжується. Саме тому, напередодні новорічних свят до нашого навчального закладу завітали представники компанії на чолі з президентом Кшиштофом Косінськи.

 

Метою візиту було вручення професійної форми зварників. 22 учні нашого навчального закладу, які здобувають професію «Електрогазозварник» отримали форму, яка знадобиться їм під час навчання. Адже з 1 січня 2017 року майстри виробничого навчання Мозговий Ігор Вікторович та Дубовик Дмитро Іванович будуть закріплені як інструктори у підготовці молодих фахівців електрогазозварників, які планують працювати в Республіці Польща.

У ході зустрічі представники «KRISMAR» детально відповіли на всі запитання учнів щодо майбутньої роботи в Польщі, а також поділились власним досвідом дали цінні поради, які стануть у нагоді нашим учням під час навчання та подальшої роботи.


[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]


 

Міжнародна виставка зварювання ExpoWELDING 2016

 
Вивчаємо передовий світовий досвід

З метою виконання договору про співпрацю між KRISMAR та ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» щодо впровадження європейських стандартів підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник», директора нашого навчального закладу Віталія Анатолійовича Мельника та старшого майстра Петра Григоровича Скрипку було запрошено на міжнародну виставку зварювання ExpoWELDING 2016, яка відбулася 18-20 жовтня 2016 року у місті Сосновєц, Селезького воєводства, Республіки Польща.

 


На виставці вони ознайомились з найновішими технологіями зварювання, що презентувались провідними світовими компаніями, відвідали науково-технічну конференцію Інституту зварювання у м. Глівіце та побували на конкурсі Майстер Зварювання. Також мали можливість  завітати на ряд інших заходів та поспілкуватися з провідними спеціалістами в області зварювання.

Привезли з собою директор та старший майстер чудові емоції, враження від найновіших технологій передових світових компаній та багато ідей, які стануть у нагоді при підготовці висококваліфікованих робітників. Дуже вдячні панові Кшиштофу Косінські за плідну співпрацю та чудову можливість ознайомитись з досвідом передових світових компаній!


[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]


Співпраця з представниками польської компанії «KRISMAR»

27 травня 2016 року до ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» завітали представники польської компанії «KRISMAR» на чолі з Генеральним  Президентом Кшиштофом Косінські.

На зустріч були запрошені учні, батьки та педагогічний колектив навчального закладу. У ході зустрічі було оглянуто матеріально-технічну базу навчального закладу, обговорено умови підготовки висококваліфікованих фахівців робітничих професій для роботи у Республіці Польща.  Крім того розглянуто питання про заключення угоди між ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» та компанією  «KRISMAR» щодо спільної роботи по розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу для підготовки  робітників згідно вимог роботодавців Республіки Польща та подальшого працевлаштування.

 Кшиштоф Косінські та його колеги ознайомили присутніх з вакансіями:

  •  Зварювальник;
  •  Слюсар;
  •  Монтер;
  •  Електромонтер;
  •  Токар;
  •  Оператор станків з ЧПУ;

та запросили випускників і всіх бажаючих на легальну високооплачувану роботу до Республіки Польща.

Усіх, хто зацікавився пропозицією від «KRISMAR» запрошуємо до ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти». Тут Ви можете отримати більш детальну інформацію щодо гарантованого працевлаштування на території Республіки Польща.

 
[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]