ЯКІСНИЙ СКЛАД ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ПРЕДМЕТІВ
СУМСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Ніколенко Владислав Вікторович
викладач захисту України
Освіта: 
1992 р., Сумське вище артилерійське командне училище ім.М.В.Фрунзе
Спеціальність: командна тактична артилерії
Кваліфікація: інженер з експлуатації артилерійського озброєння.

 


Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики
Освіта: 
спеціаліст Вищої категорії , Сумський ДПУ ім. А.С.Макаренка
Спеціальність: "Математика"
Кваліфікація: 
вчитель математики і звання вчителя середньої школи
Знак "Відмінник освіти України"
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст Вищої категорії"

Сеньченко Ігор Володимирович
викладач хімії
Освіта: 
Харківський Державний університет. Сумський ДПУ ім. А.С.Макаренка
Спеціальність: "Хімія"
Кваліфікація: вчитель хімії

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології, екології, географії
Освіта: 
Харківський державний університет ім. Г.С. Сковороди
Спеціальність: "
Біологія"
Кваліфікація: 
учитель біології. Практичний психолог для закладів освіти
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст Вищої категорії"
Педагогічне звання: "старший викладач"

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, технічного креслення
Освіта: 
Глухівський державний педагогічний університет
Спеціальність: 
"Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання"
Кваліфікація: вчитель трудового навчання (обслуговуючої праці), основ інформатики, креслення, БЖ
Освіта: 
"Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти"
Спеціальність: 
"Педагогіка вищої школи"
Кваліфікація: 
викладач ВНЗ
Кваліфікаційна категорія
пеціаліст Вищої категорії"

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики, астрономії, електротехніки, інформаційних технологій
Освіта: Повна вища, Сумський ДПІ ім. А.С.Макаренка
Спецільність: "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика"
Кваліфікація: вчитель фізики, математики, астрономії і БЖ та основ інформатики
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст І категорії"

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичного виховання
Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка
Спеціальність: педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура
Кваліфікація: 
вчитель фізичної культури та валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичних робіт
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст ІІ категорії"

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури
Освіта
: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка
Спеціальність
: "Олімпійський та професійний спорт"
Кваліфікація
: викладач фізичного виховання, тренер з волейболу
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст І категорії"
Алдаєв Денис Валентинович
викладач фізичної культури

Освіта: 2010р., Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка
Напрям підготовки: педагогічна освіта
Кваліфікація: бакалавр педагогічної освіти, вчитель фізичного виховання
2012р., Сумський державний педагогічний університетім.А.С.Макаренка
Спеціальність: повна вища освіта, фізичне виховання
Кваліфікація: вчитель фізичної культури
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст І категорії"

Сирота Тетяна Борисівна
викладач математики, інформатики, технології, пошуку роботи, основ соціального захисту, етики та психології сімейних відносин, основ енергозбереження
Освіта: 
повна вища, Сумський ДПІ ім. А.С.Макаренка
Спеціальність: "
Математика та інформатика"
Кваліфікація: 
вчитель математики та інформатики
Кваліфікаційна категорія:"спеціаліст Вищої категорії"
Педагогічне звання: "старший викладач"

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури
Освіта:
Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка
Спеціальність:
"Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література"
Кваліфікація:
вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури
Освіта:
Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Спеціальність:
"Адміністративний менеджмент"
Кваліфікація:
магістр адміністративного менеджменту
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст Вищої категорії"

Дука Дмитро Леонідович
викладач історії України та всесвітньої історії
Освіта: Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка
Спеціальність: історія
Кваліфікація: викладач історії, вчитель суспільствознавчих дисциплін і правознавства

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови та літератури
Освіта: повна вища, Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка
Спеціальність: філологія (українська мова та література)
Кваліфікація: викладач української мови та літератури, вчитель світової літератури, вчитель початкових класів
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст ІІ категорії"

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії

Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка
Спеціальність: "Біологія і хімія"
Кваліфікація: вчитель хімії, біології, валеології та основ екології
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст ІІ категорії"

Калашнікова Інна Євгенівна
викладач англійської мови
Освіта:
Державний заклад "Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка"
Спеціальність: " Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)"
Кваліфікація: вчитель української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури

 

Бондар Ірина Олександрівна
викладач історії й суспільних дисциплін

Освіта: Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка
Спеціальність: історія й методика виховної роботи
Кваліфікація: вчитель історії і методист із виховної роботи

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова 2011р.,
присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук із спеціальності релігієзнавство
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст І категорії"
Педагогічне звання: "старший викладач"

 

 



Викладачі спецдисциплін

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач професійно-теоретичної підготовки

Освіта: Повна вища, Глухівський ДПУ ім. О.Довженка
Спеціальність: "Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання"
Кваліфікація: вчитель трудового навчання, основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності
Освіта: Національна академія пед.наук України Університет менеджменту освіти" Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників за програмою викладачі професійно-технічної підготовки ПТНЗ
Робітнича професія: Токар ІV розряду
Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст Вищої категорії"
Левченко Любов Олексіївна
викладач професійно-теоретичної підготовки

Освіта: Дніпродзержинський ордена Трудового Червоного Прапора індустріальний інститут ім. М.І.Арсенічева
Спеціальність "Металургія і технологія зварювального виробництва"
Кваліфікація: інженер-металург
Освіта: КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
Спеціальність: викладач професійно-теоретичної підготовки
Кваліфікаційна категорія:"спеціаліст ІІ категорії"
Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач професійно-теоретичної підготовки

Освіта: Сумський комерційний технікум
Спеціальність "Технологія громадського харчування"
Кваліфікація: технік-технолог, кухар IV розряду
Освіта: КЗ "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти"
Спеціальність: викладач професійно-теоретичної підготовки закладу професійно-технічної освіти
Кваліфікаційна категорія"спеціаліст Вищої категорії"
Хімченко Олексій Миколайович
викладач професійно-теоретичної підготовки
Освіта:
 Сумський технікум харчової промисловості

Спеціальність: Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва
Кваліфікація: технік-електромеханік
Освіта: Харківський державний університет харчування та торгівлі
Спеціальність: Обладнання переробних і харчових виробництв
Кваліфікація: інженер-механік