"ДИНАМО" - СИЛА В РУСІ ТА ЄДНОСТІ

30 травня, напередодні дня захисту дітей та з нагоди 100-річчя створення ФСТ "Динамо" України, у спорткомплексі "Динамо" відбувся дружній футбольний матч сферед збірних команд працівників СОО ФСТ "Динамо", Ювенальної превенції ГУНП у Сумській області та збірної команди ДПТНЗ "Сумський центр ПТО". Перший заступник голови ССО ФСТ "Динамо" Микола ШАХОВСЬКИЙ передав тренеру збірної Центру Андрію ФІСЕНКО вимпел із символікою на знак подальшої співпраці. Учасники матчу отримали позитивні емоції та з нетерпінням чекають на нові зустрічі.


ЗДОРОВІ ДУХОМ І ТІЛОМ

30 квітня у Сумському центрі ПТО відбулись змагання з силової гімнастики (підтягування на перекладині). Учасники команд показали свій рівень спортивної підготовки та бойовий дух. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

В особистій першості кращими стали:

I місце – Олександр ТКАЧЕНКО (з результатом 22 рази);

II місце – Данііл КОШАРСЬКИЙ (з результатом 20 разів);

III місце – Руслан ЩЕРБАК (з результатом 16 разів).

Серед груп посіли призові місця наступні команди:

I місце – група № 6;

II місце – група № 2;

III місце – група № 3.


З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо здобувача освіти групи № 18 Кирила КИСЕЛЬОВА із перемогами у чемпіонаті України з панкратіону серед юнаків, кадетів та юніорів у двох розділах: tradition та full-contact. Бажаємо подальших успіхів та перемог!


«КОЗАЦЬКА ЛІГА»

На базі комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулися обласні змагання «Козацька ліга» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. У змаганнях взяли участь 16 команд. Хочемо привітати Віталія МАЙКОВСЬКОГО здобувача освіти групи № 1 за зайняте ІІ місце в особистому заліку!


БАДМІНТОН ЦЕ КРУТО КЛАСС, ВІН ОБ'ЄДНУЄ ВСІХ НАС!

ДПТНЗ "Сумський центр ПТО" приєднався до Всеукраїнського конкурсу "Бадмінтон збирає друзів. Об'єднані та непереможні". Саме під таким гаслом 29 березня 2024 року пройшли змагання з бадмінтону серед здобувачів освіти групи № 15 та вчителів в нашому закладі. Мета конкурсу - популяризація бадмінтону, сприяння активному відпочинку, підвищення рівня рухової активності та розвитку фізичних якостей особистості. 
Призові місця отримали:
І місце - Андрій ЛУЩИК (викладач фізичної культури) та Анастасія КЛІМЧЕНКО (здобувачка освіти);
ІІ місце - Андрій ФІСЕНКО (викладач фізичної культури) та Тетяна ФЕСЕНКО (здобувачка освіти);
ІІІ місце - Денис АЛДАЄВ (викладач фізичної культури) та Софія БОРСУК-САВЧЕНКО (здобувачка освіти).