Всеукраїнський олімпійський урок - 2022

30.09.2022 року в ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, присвячений Дню фізичної культури і спорту.


Вітаємо!

Вітаємо!!! Кривця Костянтина, учня групи 17 за зайняте 2 місце у чемпіонаті України з греплінгу серед учасників 2004-2005 р.н. у ваговій категорії до 58 кг в розділі Ноу -Гі

Ігри патріотів - 2021

13-го жовтня 2021 року серед здобувачів освіти І та ІІ курсу було проведено спортивно-патріотичний захід «Ігри патріотів», присвячений Дню захисника та захисниць України.

Захід був проведений із метою вшанування мужності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

 

За підсумками заходу призові місця посіли:

І місце – Скляров Микита – учень групи № 5;

ІІ місце – Бойко Андрій – учень групи № 10;

ІІІ місце – Любченков Андрій – учень групи № 14.

Всеукраїнський олімпійський урок - 202129.09.2021 року в бібліотеці ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з історією виникнення та розвитку олімпійських ігор, дізнатися більше про видатних спортсменів, зокрема земляків.

На захід були запрошені почесні гості:

Олена Петрова, голова Сумського обласного відділення НОК України, заслужений майстер спорту з біатлону, срібна призерка Олімпійських ігор;

Анна Рикун, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, які розповіли про свої досягнення у спорті та подарували здобувачам освіти подарунки.

День Здоров'я - 2021!
17 вересня 2021 року серед учнів навчальних груп І,ІІ,ІІІ курсу  було проведено День Здоров'я.

Захід був спрямований на формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави, відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, виховання поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну, пропаганду та популяризацію здорового способу життя, оздоровлення учнів, розвиток почуття відповідальності та взаємодопомоги.

Детальніше...