СКЛАД МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ
СУМСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Кафедра слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів

Бабенко Віктор Іванович
майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів
Освіта: Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: "Механізація сільського господарства"
Кваліфікація: інженер-механік
Робітнича професія: бригадир по поточному ремонту і утриманню залізничної колії; слюсар-ремонтник ІІІ розряду; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів IV розряду

 

Висоцький Олександр Миколайович
майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів
Освіта: 
Сумський державний університет

Спеціальність: "Фінанси"
Кваліфікація: економіст
Робітнича професія: 
слюсар з ремонту колісних транспортних засобів IV розряду

 

Сердюк Іван Петрович
майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів
Освіта:Сумський машинобудівний технікум
Спеціальність: "Обробка металів різанням"
Кваліфікація: технік-технолог
Робітнича професія: 
електрогазозварник ІІ розряду; водій ІІІ класу; електромонтер ІV розряду; а/кранівник V розряду; розмітник ІІІ розряду; слюсар механоскладальних робіт ІV розряду; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ІV розряду

 

Кругляк Олександр Леонідович
майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів
Освіта: Сумський машинобудівний технікум
Спеціальність: "Експлуатація та налагодження верстатів з програмним управлінням"
Кваліфікація: технік-технолог
Робітнича професія: слюсар-ремонтник VІ розряду
  Піддубний Роман Олександрович 
майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів
Освіта: Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: "Облік і аудит»
Кваліфікація: бакалавр обліку і оподаткування
Робітнича професія: 
слюсар із складання металевих конструкцій ІІІ розряду; електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування IІ розряду

Кафедра електрогазозварників
Данільченко Андрій Вікторович
майстер виробничого навчання електрогазозварників
Освіта: Сумський державний університет
Спеціальність: "Прикладна механіка"
Кваліфікація: 
бакалавр галузі знань "Механічна інженерія"
Робітнича професія: котельник ІІІ розряду; електрозварник ручного зварювання II розряду; стропальник ІІ розряду; слюсар-ремонтник VI розряду; газорізальник V розряду

Коваленко Віталій Володимирович
майстер виробничого навчання електрогазозварників
Освіта: Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: "Агроінженерія"
Кваліфікація:  інженер-механік
Робітнича професія: електрогазозварник IV розряду

Купрійов Олег Анатолійович
майстер виробничого навчання електрогазозварників
Освіта: Харківський національний університет внутрішніх справ
Спеціальність: "Правознавство"
Кваліфікація: юрист
Робітнича професія: 
електрогазозварник IV розряду; слюсар із складання металевих конструкцій II розряду; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів IV розряду

 

Лісовський Віктор Вікторович
майстер виробничого навчання електрозварників ручного зварювання
Освіта: навчається в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка
Спеціальність: "Трудове навчання та технології"
Робітнича професія: верстатник широкого профілю ІІІ розряду; 
оператор верстатів з програмним керуванням ІІ розряду; електрозварник ручного зварювання ІІІ розряду; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів IV розряду

Міщенко Артем Вікторович 
майстер виробничого навчання електрогазозварників
Освіта: Сумський державний університет
Спеціальність: "Прикладне матеріалознавство"
Кваліфікація: магістр з прикладного матеріалознавства
Робітнича професія: електрогазозварник IV розряду

Кафедра верстатників
Банний Сергій Миколайович
майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю
Освіта: Харківський машинобудівний коледж 
Спеціальність: "Механічні вимірювання"
Кваліфікація: технік зі стандартизації

Робітнича професія: верстатник широкого профілю IV розряду

Бугаєнко Олександр Михайлович

Освіта: навчається в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка
Спеціальність: "Трудове навчання та технології"

Робітнича професія:  слюсар з механоскладальних робіт ІІІ розряду; розмітник ІІ розряду
Качура Сергій Іванович
майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням

Освіта: Харківський заочний машинобудівний технікум
Спеціальність: "Експлуатація і наладка станків з числовим програмним управлінням"
Кваліфікація: технік-технолог
Робітнича професіятокар (токар-карусельник; токар-револьверник) ІІІ розряду; оператор верстатів з ПК III розряду

Кузяков Юрій Володимирович майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю
Освіта: навчається в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка
Спеціальність: "Трудове навчання та технології"

Робітнича професіяверстатник широкого профілю IV розряду

Сєробаба Дмитро Сергійович
майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю
Освіта: Сумський державний університет
Спеціальність: "Технології машинобудування"
Кваліфікація: інженер-механік
Робітнича професія: 
токар IV розряду; оператор верстатів з програмним керуванням IV розряду; токар-карусельник ІІ розряду

 

Стеценко Ольга Андріївна
майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням
Освіта: ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди"
Спеціальність: "Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна праця)"
Освіта: Київський індустріально-педагогічний технікум
Спеціальність: "Обробка металів різанням"
Кваліфікація: технік-майстер виробничого навчання

Робітнича професія: 
верстатник широкого профілю ІV розряду; оператор верстатів з програмним керуванням IV розряду; друкар флексографічного друкування ІІІ розряду

Фененко Сергій Олексійович
майстер виробничого навчання флексографічного друкування
Освіта: Сумський державний університет
Спеціальність: "Інформатика"
Кваліфікація: 
професіонал в галузі програмування, викладач ВНЗ
Робітнича професія: 
друкар трафаретного друкування V розряду


Кафедра електромонтерів  з ремонту та обслуговування електроустаткування

Плечко Євгеній Анатолійович
майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування
Освіта: 
Харківський індустріально-педагогічний технікум
Спеціальність: "Професійна освіта. Електротехніка"
Кваліфікація: майстер виробничого навчання, технік - електрик
Освіта: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (бакалавр)
Напрямок підготовки: "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"
Кваліфікація: молодший інженер-електрик
Робітнича професія: електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування IV розряду; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів IV розряду

 

 

Проклов Андрій Сергійович 
майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування
Освіта: 
Сумський державний університет 
Спеціальність: Системи управління і автоматики
Кваліфікація: інженер-системотехнік

Робітнича професія: слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики ІІІ розряду; електромеханік по обслуговуванню АТС та засобів зв’язку V розряду

 

Кафедра кухарів

Каблюк Вікторія Вікторівна
майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування
Освіта: Національний університет харчових технологій
Спеціальність: "Технологія хліба, кондитерських макаронних виробів і харчоконцентратів"
Кваліфікація: 
спеціаліст з технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів

Освіта: Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: "Харчові технології".
Освітня програма: "Технології харчування"
Робітнича професія: 
кухар IV розряду; кулінар борошняних виробів IV розряду, дріжжовик IV розряду

Лисенко Алла Олександрівна
майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування
Освіта: Українська інженерно-педагогічна академія
Спеціальність:
 "Професійна освіта. Харчові технології"
Кваліфікація: 
інженер-технолог, викладач дисциплін в галузі харчових технологій
Освіта: Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: "Харчові технології"
Робітнича професія
кондитер IV розряду; кухар VІ розряду; кулінар борошняних виробів IV розряду

Осипова Тетяна Миколаївна
майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування
Освіта: Українська інженерно-педагогічна академія
Спеціальність: "Професійна освіта. Харчові технології"
Кваліфікація:інженер-технолог, 
викладач дисциплін у галузі харчових технологій
Спеціальність: "Професійна освіта. Харчові технології"
Робітнича професія: 
кулінар борошняних виробів IV розряду; кухар VI розряду; кухар дитячого харчування V розряду

Кафедра операторів з обробки данних та програмного забезпечення

Сергієнко Анастасія Юріївна
майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення
Освіта: навчається в 
Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка
Спеціальність: "Трудове навчання та технології"
Робітнича професія: оператор комп'ютерногонабору І категорії; оператор комп'ютерної верстки ІІ категорії

  Федоренко Костянтин Сергійович
майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення
Освіта: 

Спеціальність: 

  Дремлюга Олег Олександрович
майстер виробничого навчання операторів з обробки інформації та програмного забезпечення
Освіта: Сумський державний університет

Спеціальність: "Інформаційні технології"