Склад майстрів виробничого навчання

Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти»




Кафедра слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів




 Бабенко Віктор Іванович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварників.


Освіта:
Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність: "Механізація сільського господарства".

Робітнича професія: інженер-механік.






Висоцький Олександр Миколайович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта: 
Сумський державний університет
Спеціальність: "Фінанси"
Кваліфікація: економіс
т







Гончаренко Юрій Васильович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський державний аграрний університет.
Спеціальність: механізація сільського господарства.
Кваліфікація: інженер-механік.

 

 

Сердюк Іван Петрович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський машинобудівний технікум

Спеціальність: обробка металів різанням
Кваліфікація: технік-технолог

 

Робітнича професія: електрогазозварник ІІ розряду

 

 

Лісовський Віктор Вікторович, майстер виробничого навчання електрозварників ручного зварювання,
електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Освіта:

ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти»
Спеціальність: «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним
керуванням»

Робітнича професія: верстатник широкого профілю ІІІ розряду , оператор верстатів з

програмним керуванням ІІ розряду
Пройшов навчання на підприємстві ВАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе»
Кваліфікація: електрозварник ручного зварювання ІІІ розряду

  Кругляк Олександр Леонідович, майстер виробничого навчання  слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський машинобудівний технікум.
Спеціальність: експлуатація та налагодження верстатів з програмним управлінням.
Кваліфікація: технік-технолог.


Кафедра електрогазозварників

 









Дідоренко Олександр Олександрович, майстер виробничого навчання електрогазозварників, слюсарів із складання металевих конструкцій.
Освіта

Машинобудівний коледж Сумського державного університету
Спеціальність: Хімічне і нафтове машинобудування
Кваліфікація: технік-механік

Сумський національний аграрний університет
Напрям підготовки: Агрономія
Кваліфікація: бакалавр технолога з агрономії

Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: Агрономія
Квкаліфікація: агроном-дослідник


Робітнича професія: електрогазозварник ІІІ розряду 




Душко Євген Олегович, майстер виробничого навчання електрогазозварників

Освіта:
ДПТНЗ «Сумський центр ПТО».
Спеціальність: електрогазозварник.

Навчається: відокремлений структурний підрозділ «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» (м. Конотоп).
Спеціальність: будівництво та цивільна інженерія.


Робітнича професія: електрогазозварник ІІІ розряду
 


Кобилецький Юрій Олексійович, майстер виробничого навчання електрогазозварників; слюсарів із складання металевих конструкцій

Освіта:

Сумське вище артилерійське командне училище ім. М.В.Фрунзе.
Спеціальність «Командна тактична артилерія».
Кваліфікація: офіцер з вищою військово- спеціальною освітою – інженера з експлуатації артозброєння

Робітнича професія: електро-газозварник ІІІ розряду


  Купрійов Олег Анатолійович, майстер виробничого навчання електрогазозварників

Освіта:

Харківський національний університет внутрішніх справ
Спеціальність: "Правознавство"
Кваліфікація: юрист

Робітнича професія: електрогазозварник IV р. слюсар іх складання металевих конструкцій ІІ розряду



Кафедра верстатників  

 


Качура Сергій Івановичмайстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, водіїв автотранспортних засобів категорії "В".

Освіта:
 

Харківський машинобудівний технікум.
Спеціальність: Експлуатація і наладка станків з числовим програмним управлінням
Кваліфікація: технік-технолог.


Робітнича професіятокар (токар-карусельник; токар-револьверник) ІІІ р.; друкар флексографічного друкування ІІІ розряду








Римаренко Олексій Миколайовичмайстер виробничого навчання друкарів флексографічного друкування, операторів верстатів з програмним керуванням.

Освіта: 
Глухівський державний педагогічний університет.
Спеціальність: «Загально-технічні дисципліни».
Кваліфікація: вчитель загальнотехнічних дисциплін і фізики.

Робітнича професія: токар-карусельник, токар-револьверник IV розряду; друкар флексографічного друкування ІІІ розряду 

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії"



 







Стеценко Ольга Андріївна, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням.

Освіта: 
ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет» ім. Г.Сковороди.
Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна праця)».

Київський індустріально-педагогічний технікум.
Спеціальність: "Обробка металів різанням".
Кваліфікація: технік-майстер виробничого навчання.


Робітнича професія: верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням IV розряду, токар ІІІ розряду. Верстатник ІV розряду, друкар флексографічного друкування ІІІ розряду

Педагогічне звання 
"майстер виробничого навчання ІІ категорії".

Кафедра електромонтерів  з ремонту та обслуговування електроустаткування









Плечко Євген Анатолійович, майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування

Освіта:
Харківський індустріально-педагогічний технікум
Спеціальність: Професійна освіта. Електротехніка
Кваліфікація: майстер виробничого навчання-технік-електрик

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.Петра Василенка (бакалавр)
Напрямок підготовки: "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"
Кваліфікація: молодший інженер-електрик

Робітнича професія: електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування IV розряду





Позняк Сергій Миколайович, майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, водіїв автотранспортних засобів категорії "В". 

Освіта:   
Уфімське вище військове авіаційне училище льотчиків.
Звання: підполковник запасу.
Спеціальність: "Льотчик-інженер".

навчається у Сумському державному університеті ім. А. С. Макаренка.

Робітнича професія:  енергетик, група допуску 5, до та вище 1000 V.


Кафедра кухарів












Каблюк Вікторія Вікторівна, Майстер в/н кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій
Спеціальність: "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"
Кваліфікація: технік-технолог

Національний університет харчових технологій
Спеціальність: "Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"

Кваліфікація: спеціаліст з технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів

Сумський національний аграрний університет

Спеціальність: "Харчові технології" освітня програма "Технології харчування"
Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: пекар, тістовод, дріжджовик IV розряду.









Лисенко Алла Олександрівна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Глухівський державний педагогічний університет.
Спеціальність: «середня освіта(трудове навчання)».
Кваліфікація: магістр технологічної освіти. Вчитель  технологій, профільного навчання, креслення та інформатики. Викладач закладів освіти.

Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій.
Спеціальність: «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо-концентратів».

Робітнича професія: кондитер IV розряду, кухар V розряду





Осипова Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Сумський комерційний технікум.
Спеціальність: «Технологія громадського харчування».
Кваліфікація: технік-технолог

Українська інженерно-педагогічна академія.
Спеціаліньсть: "Професійна освіта. Харчові технології".
Кваліфікація: інженер-технолог, викладач дисциплін у галузі харчових технологій.


Робітнича професія:
 кулінар борошняних виробів IV розряду, к
ухар V розряду

         








 Ханіна Кристина Геннадіївна, майстер виробничого навчання кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування

Освіта:
Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій
Спеціальність: "Виробництво харчової продукції"
Кваліфікація: технік-технолог з технології харчування.

Сумська філія Національного університету харчових технологій.
Напрям підготовки «Харчові технології та інженерія».
Кваліфікація: бакалавр з харчових технологій та інженерії.


Сумський національний аграрний університет Спеціальність: «Харчові технології»

Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: 
кухар ІІІ розряду

 

 

 

 

Шелудченко Лариса Михайлівна, майстер виробничого навчання кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування.

Освіта:

Професійно-технічне училище № 12
Кваліфікація: кухар, кондитер

Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: «Технологія зберігання, консервування та переробки м”яса »
Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: кухар, кондитер IV розряду