Методист

Гончаренко Леся Іванівна
Дата народження: 13.05.1975 р.
Освіта: Сумський ДПУ ім. А.С. Макаренка
Спеціальність: "Українська мова і література та іноземна мова (англійська)"
Кваліфікація: вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури
Освіта: Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2014 рік
Спеціальність: "Управління навчальним закладом"
Кваліфікація: керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)
"Спеціаліст Вищої категорії"

     

Методист

Бєла Ольга Миколаївна
Дата народження: 17.05.1975

Освіта: повна, вища Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка
Спеціальність: "Початкове навчання"
Кваліфікація: "Вчитель початкових класів. Вчитель мови (англійська) у початкових класах"

     

Керівник фізичного виховання

Лущик Андрій Миколайович
Освіта: повна вища, Сумський ДПУ ім.А.С.Макаренка
Спеціальність: "Педагогіка і методика середньої освіти, фізкультура"
Кваліфікація: вчитель фізкультури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи

     

Юрисконсульт

Василець Анастасія Романівна


Дата народження: 26 липня 2000 року
Освіта: Бакалавр Національного Юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Міжнародно-правовий факультет.
Cпеціалість: Міжнародні відносини, 2021 рік

 

     

Методист




Гриценко Юлія Анатоліївна

Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.
Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Практична психологія».
Кваліфікація: вчитель історії, практичний психолог.
Освіта:  Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.
Спеціальність: «Управління навчальним закладом».
Кваліфікація: керівник навчального закладу.

Заступник директора з навчальної роботи

Гончаренко Леся Іванівна

Дата народження: 13.05.1975 р.
Освіта: Сумський ДПУ ім. А.С. Макаренка
Спеціальність: "Українська мова і література та іноземна мова (англійська)"
Кваліфікація:  вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури
Освіта: Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2014 рік
Спеціальність: "Управління навчальним закладом"
Кваліфікація: керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)

"спеціаліст вищої категорії"

Методист





Ведмідь Юлія В'ячеславівна

Дата народження: 15.12.1993 р.


Освіта: вища, Сумський національний аграрний університет 2015 р.

Спеціальність: "Землеупорядкування та кадастр"

Освіта: Магістр Комунального закладу "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" 2017 р.

Спеціальність: "Управління навчальним закладом"

Головний бухгалтер

 

Супрун Ірина Анатоліївна
Дата народження: 
15.10.1969 

Освіта: повна вища
1993р. Сумський філіал Харківського СГІ
Спеціальність: бухоблік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві
Кваліфікація: економіст по бухобліку в сільському господарстві




   

 



Заступник директора з навчальної роботи

Ведмідь Юлія Вячеславівна
Дата народження:
15.12.1993 р.

Освіта: вища, Сумський національний аграрний університет 2015 р.
Спеціальність: "Землеупорядкування та кадастр"
Освіта: Магістр Комунального закладу "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" 2017 р.
Спеціальність: "Управління навчальним закладом"

     

Старший майстер

Скрипка Петро Григорович
Дата народження: 11.07.1961р.
Освіта: середня-спеціальна, Сумський машинобудівний технікум
Спеціальність: "Обробка металів, різання"
Кваліфікація: технік-технолог

     

 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Міщенко Олена Валеріївна
Дата народження 19.02.1972р.
Освіта: Сумський ДПІ ім. А.С.Макаренка, 1996р.
Спеціальність: "Математика та інформатика"
Кваліфікація: вчитель математики та інформатики
Освіта: Магістр Комунальна установа «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» 2009 р.
Спеціальність: "Адміністративний менеджмент"
Кваліфікація: магістр з адміністративного менеджменту
Присвоєно кваліфікаційну категорію "Спеціаліст Вищої категорії"

   

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Горовий Олександр Олексійович
Дата народження: 11.08.1966р.
Освіта: повна вища, Сумський ДПІ ім. А.С.Макаренка, 1990р.
Спеціальність: «Математика і фізика»
Кваліфікація: вчитель математики і фізики і звання вчителя середньої школи
Присвоєно педагогічне звання "старший викладач" 2017 р.

   

 

Директор






 

Методична комісія електротехнічного виробництва

Голова методичної комісії

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Члени методичної комісії

Мельник Віталій Анатолійович
директор, викладач предметів загальнопрофесійної підготовки та предмету «Технології»

Чаленко Тетяна Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Купрійов Олег Анатолійович
майстер виробничого навчання

Душко Євгеній Олегович
майстер виробничого навчання

Плечко Євгеній Анатолійович
майстер виробничого навчання

Стеценко Ольга Андріївна
майстер виробничого навчання

Купін Сергій Яковлевич
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Качура Сергій Іванович
майстер виробничого навчання

Кобелецький Юрій Олексійович
майстер виробничого навчання

Римаренко Олексій Миколайович
майстер виробничого навчання

Сисоєв Сергій Володимирович
майстер виробничого навчання

Методична комісія природничого-математичного циклу

Голова методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

 

Члени методичної комісії

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії; біології та екології

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

Сеньченко Ігор Володимирович
викладач хімії, біології та екології

 

Методична комісія суспільно-гуманітарного профілю

Голова методичної комісії

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Члени методичної комісії

Гончаренко Леся Іванівна
викладач іноземної мови,
зарубіжної літератури

Ларченко Світлана Григорівна
викладач іноземної мови

Северина Вікторія Станіславіна
викладач історії, основ галузевої економіки

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Міщенко Олена Валеріївна
викладач предмета «Громадянська освіта»

 

Методична комісія викладачів військово-патріотичного та фізичного виховання

Голова методичної комісії

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Члени методичної комісії

Горовий Олександр Олексійович
заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач предмета Захист України

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Лущик Андрій Миколайович
керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури

Купрійова Валентина Олександрівна
викладач медико-санітарної підготовки

 

Методична комісія класних керівників

Голова методичної комісії

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Члени методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

Ларченко Світлана Григорівна
викладач іноземної мови,

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії;
біології та екології

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

Северина Вікторія Станіславіна
викладач історії, основ галузевої економіки

 

Методична комісія громадського харчування

Голова методичної комісії

Лисенко Алла Олександрівна
майстер виробничого навчання

Члени методичної комісії

Каблюк Вікторія Вікторівна
майстер виробничого навчання

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Осипова Тетяна Миколаївна –
майстер виробничого навчання

Ханіна Кристина Геннадіївна
майстер виробничого навчання

 

Методична комісія автотранспортного профілю

Голова методичної комісії


Хімченко Олексій Миколайович
викладач спецтехнології слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Члени методичної комісії

Ведмідь Юлія Вячеславівна
заступник директора з навчальної роботи, викладач охорони праці

Висоцький Олександр Миколайович
майстер виробничого навчання

Сердюк Іван Петрович
майстер виробничого навчання

Савченко Леонід Федорович
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, фізики

Скрипка Петро Григорович
старший майстер

Хімченко Олексій Миколайович