Гра "Щасливий випадок"

Обладнання: математичні газети, вислови математиків і про математику, малюнки на математичну тему, велика підкова з картону, напис „Щасливий випадок”, секундомір, призи.

1 гейм ”Розминка. Хто більше”
Правила гейму: У мене є два конверти. Капітани вибирають конверт із запитаннями. Потрібно правильну відповідь обвести. За кожну – 1 бал.
2 гейм „Найкмітливіший”

Правила гейму: Кожен з вас вибирає собі 3 картки із завданнями. На їх виконання вам відводиться 5 хвилин.


3 гейм ”Завдання із діжки”

Правила гейму: Гравці по черзі виймають із діжки номери запитання. Спочатку команда дає відповідь. Якщо відповідь невірна, то запитання переходить до вболівальників. На обдумування дається 15 секунд. Кожна правильна відповідь оцінюється 1 балом.

4 гейм „Далі, далі...”

 

Правила гейму: Ведучий читає запитання. За 2 хвилини команда повинна дати як можна більше правильних відповідей. Якщо відповіді не має, треба говорити слово „Далі”.

І ведучий: Шановне журі. Оголосіть, будь ласка, результати цього гейму.

5 гейм „Конкурс капітанів”

Правила гейму: Окремо працює капітан і команда. Завдання: за 3 хвилини потрібно утворити якнайбільше слів. За кожне слово – 1 бал.

6 гейм „Ти – мені, я - тобі”

Правила гейму: Перед грою команди отримали завдання: приготувати запитання для супротивника. Команди ставлять по чергі запитання. За кожну правильну відповідь – 2 бали.

Матеріали для завантаження: