ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш»ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш», що має більш ніж 40-річну історію є головною організацією в Україні з розробки та впровадження передових технологій в компресоробудуванні.
Підприємство незмінно займає провідні позиції на ринку компресорної техніки СНД, органічно поєднуючи дослідні роботи і сучасне виробництво. У його стінах за всі роки існування підготовлено понад 50 докторів і кандидатів наук. Науково-технічний рівень розробок підтверджено 660 авторськими свідоцтвами і патентами. Підприємство удостоєно міжнародного диплому та золотої нагороди «За технологію і якість» (Німеччина, 1998) і є лауреатом національного конкурсу «Вища проба» (Київ, 2002р.).

Враховуючи потребу в енергозберігаючих технологіях, вперше в Україні, підприємством розроблено та освоєно виробництво обладнання нового покоління — гвинтових компресорних установок з високими показниками економічності і надійності.
Розроблений типорозмірний ряд гвинтових повітряних компресорних установок охоплює діапазон продуктивності від 1,0 до 100 м3/хв. при тиску нагнітання 0,7-3,5 МПа.
Ще одна розробка фахівців ВАТ «НВАТ Вндікомпресормаш» відкрила дорогу серійного виробництва техніки, що базується на високих технологіях молекулярного рівня, — пересувних азотно-мембранних гвинтових станцій з широким спектром використання.