ГК «Технологія»ГК «Технологія»

ГК «Технологія» є підприємством, що спеціалізується у виробництві закупорювальних і пакувальних матеріалів. За час свого існування компанія посіла міцні передові позиції не тільки на ринку України, але і за кордоном. Експорт продукції підприємства здійснюється в 33 країни світу і охоплює чотири континенти. Назва компаніїї говорить про прагнення колективу завжди рухатися в ногу з часом, використовуючи найсучасніші технології. Вектор розвитку ГК «Технологія» спрямований на постійне самовдосконалення, яке реалізується в системах виробництва, менеджменту та контролю якості продукції.

Центральний офіс

Так склалося історично, що з перших днів існування метою і основою діяльністю заводу було виробництво. У 2009 році був побудований новий завод ГК «Технологія», до складу якого входять як адміністративні будівлі, так і виробничі і складські приміщення. Площа приміщень «під дахом», на сьогоднішній день, складає 12 000 кв. м., і має чудові перспективи подальшого розвитку в напрямку світового лідерства в своїй галузі.

Виробництво

Виробництво є основною складовою успішної роботи ГК «Технологія». Філософія підприємства заснована на якості виробленої продукції, яке забезпечують лінії провідних світових виробників з Німеччини, Італії, Голландії, Данії. Ми дотримуємося дуже простого правила: все обладнання купується новим, економічним і сучасним. Важливим елементом процесу виробництва продукції є наявність висококваліфікованого колективу. Все це незмінно забезпечує високу якість нашої продукції.