Підсумки І Семестру 2020-2021!Логічним підсумком І семестру 2020-2021 н.р. стало спільне засідання голів методичних комісій  та адміністрації закладу, на якому були висвітлені основні напрямки діяльності та результати роботи педагогів центру.

         Через призму реалізації концепції роботи над єдиною методичною проблемою закладу освіти «Формування ключових компетенцій як умова розвитку особистості педагога і учнів шляхом впровадження інноваційних технологій у контексті оновлення професійної (професійно-технічної) освіти» була представлена робота кожної методичної комісії. Організація методичної  роботи  реалізовувалась у 2-х  складниках: вивчення інноваційних технологій та реалізація інновацій у різноманітних напрямках навчально-виховного процесу.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

 

Підсумки конкурсу

 30.11.2020 відбулося планове засідання МК класних керівників, на якому підвели підсумки конкурсу "Барви осені крізь об'єктив", також заслухали доповіді класних керівників "Сучасні інноваційні підходи до виховання патріотизму та національної свідомості"(Пальощенко Н.О.), "Взаємне порозуміння і колективна робота - запорука успіху"(Нікуліна О.С.), та соціального педагога "Форми роботи класного керівника по формуванню навичок здорового способу життя"(Бардак А.О.)


Засідання методичної комісії суспільно-гуманітарного профілю

Засідання методичної комісії класних керівників

 

30.10.2020 р. відбулося чергове онлайн засідання методичної комісії класних керівників. На засіданні розглянули питання педагогічної діагностики, як важливого етапу у виховній роботі (доповідач класний керівник Плигун Т.К.) та аналіз причин девіантної поведінки(доповідач практичний психолог Неживело Ю.О.)